Oleje Konopne CBDbio sklep internetowy Zawiercie

Zawiercie Medycyna niekonwencjonalna

Wapno granulowane Zawiercie 01.sierpien.2022
projektowanie stron internetowych Zawiercie Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Zawiercie Dodaj baner na strony

Praca na produkcji mięsa -extra bonus 100 € - Den Bosch

Zawiercie Inne

Szukamy pracownika :

Produkcja mięsa i mięsa mrożonego w Den Bosch

Oferujemy Ci:

• -EXTRA BONUS

(po przepracowaniu 6 tygodni każda nowa osoba otrzymuje aż 100 euro netto)

• duża ilość godzin

• pewna praca nawet na dłużej

• zakwaterowanie 3 km od pracy

• dodatki za pracę w nadgodzinach

Wymagania :

• Zaangażowanie w powierzone obowiązki

• Chęci do przyuczenia na danym stanowisku

• Gotowość do pracy na chłodnej hali

• Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

• Mile widziany język angielski lub niemiecki

Obowiązki :

• Obróbka i pakowanie mięsa

• Szykowanie produktów do wysyłki

• Możliwość awansu i przyuczenie na obsługiwanie maszyn

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas, lub wyślij sms z dopiskiem ”mięso” oddzwonię !

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Rekruter Izabela

tel: +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Szukasz innej pracy ?

Zadzwoń do Dominiki

+48 570 901 033

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00- 16.00