Oleje Konopne CBDbio sklep internetowy Zawiercie

Zawiercie Medycyna niekonwencjonalna

Wapno granulowane Zawiercie 01.sierpien.2022
projektowanie stron internetowych Zawiercie Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Zawiercie Dodaj baner na strony

CNC Holandia ! - Praca od zaraz !

Zawiercie Praca Holandia

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas!

Posiadamy wiele wolnych stanowisk pracy CNC, Spawacz , Cieśla, w Holandii i nie tylko! Oraz prace na produkcji z doświadczeniem lub bez ! W Holandii, Belgii i Niemczech! Więcej informacji na naszej oficjalnej stronie – www.klaverteam.com

Zakres obowiązków:

- obsługa obrabiarek CNC

- prowadzenie pomiarów

- kontrola jakości gotowych produktów

Wymagania:

- kwalifikacje lub doświadczenie w zawodzie programowania obrabiarek CNC

- znajomość języka angielskiego

- dyspozycyjność i zaangażowanie

- doświadczenie w pracy z urządzeniami pomiarowymi

- doświadczenie w pracy zespołowej

Oferujemy:

- holenderską umowę o pracę

- możliwość pracy na stałe

- atrakcyjną stawkę godzinową

- darmowe zakwaterowanie

- ubezpieczenie zdrowotne

- wsparcie przy załatwianiu formalności w Holandii

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas !

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii !

Karol +48 577 901 944

Teresa  +48 731 901 913

Magdalena +48 577 901 099

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , Certyfikat KRAZ 18450.