Oleje Konopne CBDbio sklep internetowy Zawiercie

Zawiercie Medycyna niekonwencjonalna

Wapno granulowane Zawiercie 01.sierpien.2022
projektowanie stron internetowych Zawiercie Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Zawiercie Dodaj baner na strony

Malarz| Pracownik Wykończeniowy | Budowlanka – Niemcy | Darmowe Zakwaterow

Zawiercie Praca Niemcy

Jakie będą twoje obowiązki?

-Wykonywanie wszelkich prac związanych z zawodem malarza oraz tapetowanie

-Gipsowanie i szpachlowanie

-Wykonywanie konstrukcji z płyt GK (ścianki działowe, podwieszane sufity itp.)

-Docieplanie budynków, tynkowanie oraz inne prace ogólnobudowlane.

Co otrzymasz w zamian?

-Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony- możliwość pracy na stałe

-Dodatkowo płatne diety

-Płatny urlop – 24 dni

-Darmowe zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach oraz ubezpieczenie

Co powinien posiadać kandydat?

-Kwalifikacje bądź doświadczenie w zawodzie

-Zaangażowanie i chęci do pracy

-Własną odzież roboczą w kolorze białym

-Mile widziane prawo jazdy oraz znajomość języka

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt! Chętnie udzielimy więcej informacji.

Kamila + 48  570 901 414 Natalia +48577901099 natalia@klaverteam.com

*Prosimy o nie kopiowanie treści naszych ogłoszeń. Są one własnością intelektualną biura Klaver Sp. z.o.o